Komunikat Zarządu SM w Blachowni

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Blachowni pragnie przedstawić zamierzenia modernizacyjne, konserwatorskie i remontowe na 2018 rok. Na ukończeniu są prace projektowe związane z modernizacją kotłowni na Osiedlu Miodowa oraz w budynku Bankowa 9. Jesienią podłączymy zmodernizowane i wyremontowane kotłownie pod ekologiczne, niezawodne i ekonomiczne paliwo jakim jest gaz LNG.

W kwietniu dokończymy modernizację chodnika pieszego przed budynkami Miodowa 4 i 7 wraz z budową dojścia do budynku Miodowa 5. Pod koniec miesiąca zostaną zamontowane przy budynku Bankowa 9 nowe ławki (6 szt.) które pomogą się cieszyć wiosenną aura.

Wychodząc na przeciw głosom właścicieli psów oraz mieszkańców zamontujemy pod blokami dystrybutory wraz z zestawami higienicznymi – woreczki biodegradowalne na odchody psie. Liczymy, że właściciele czworonogów będą czynić z nich właściwy pożytek.

W maju przeprowadzimy modernizację odcinka asfaltowego drogi przed blokiem Miodowa 3 która poprawi znacząco komfort właścicieli aut oraz mieszkańców.

W lipcu dokonamy wymiany pionów i poziomów Ciepłej Wody Użytkowej w budynku Miodowa 6 A.

Po uzyskaniu zezwoleń wykonamy budowę nowej, estetycznej wiaty śmietnikowej przejmującej rolę wiaty śmietnikowej usytuowanej przy wjeździe do ogrodów działkowych.

Wykonane prace pozwolą nam polepszyć komfort życia członków, mieszkańców i lokatorów. Dbajmy o wspólne dobro.